< February 2018 >
 Sun  Mon  Tue  Wed  Thu  Fri  Sat 
 28 
  Busy
 29 
  North Fayette
 30 
  Medford
  Madelia-Truman
  busy
  Stewartville
  Waseca
  Marshall
  Luverne
  Canby
  Maple River-Mapelton
  Springfield
 31 
  busy
 1 
  Triton
  Tracy
  Mankato East
  St. Charles
  busy
  KMS
  Pipestone
  Mankato West
  St. James
  Janesville
  Owatonna
  Albert Lea
  Kenyon-Wanamingo
  Pine Island
  Goodhue
  St. James
  Lamberton
  NRHEG
  Mentor Date
 2 
  Caledonia
  Blue Earth
  LaCresent
  Madelia-Truman
  Dover-Eyota
  St. Charles
  busy
  Windom
  Wabasha-Kellogg
  Monticello
  olivia- BOLD
  Minneota
  Mentor Date
 3 
  Mankato East
  EauClaire, WI
  Janesville
  mineral point,wisconsin
  BUSY
  Mazeppa
  Owatonna
 4 
 5 
 6 
  busy
  Madelia-Truman
  Goodhue
  Mentor Date
 7 
  busy
  Kenyon-Wanamingo
 8 
  Medford
  Hayfield
  Minneota
  GMLOK
  busy
  Zumbrota-Mazeppa
  Rochester - Mayo
  Mapleton
  New Ulm
  Owatonna
  Austin
  Rochester - Century
  Kasson-Mantorville
  St. James
  Marshall
  Morris
  LARP
  Chatfield
  Byron
 9 
  GMLOK
  Mankato West
  Stewartville
  Busy
  Mound Westonka
  SMSU
  Worthington
  Lewiston
 10 
  BUSY
  Janesville
  Chatfield
  regionals,wisconsin
  Goodhue
  Monticello
  Baldwin-Woodville
  Caledonia
 11 
  RCTC
  (no title)
  Monticello
 12 
  (no title)
 13 
  busy
  TBA
  Royall High School
 14 
  busy
 15 
  TBA
  Section 2A Dual
  Section 1 Team - TBD
  TBD
  busy
  sections-3a, 3aa team
  TBD
 16 
  busy
 17 
  Section 1 Team
  Section 3A - Windom
  Section 2A Tournament
  Busy
  Amery, WI
  waunakee wisconsin
 18 
 19 
 20 
  (no title)
 21 
  busy
 22 
  Madison, WI
 23 
  Mayo Civic Center
  2A individual
  Pipestone
  Blue Earth sections-Ind
  St. Cloud Tech
  Madison, WI
 24 
  Mayo Civic Center
  2A individual
  Pipestone
  Blue Earth-sections Ind
  St. Cloud Tech
  Dawson
  Madison, WI
 25 
  Chatfield Youth Team
  BUSY
 26 
 27 
 28 
 1 
  MN State Tournament
 2 
  MN State Tournament
 3 
  MN State Tournament